HAKKIMIZDA

Tecrübeli uzman kadrosuyla alanında ilklere imza atmış personelimiz ve 1980 yılından bu yana YILDIRIMLAR METAL adıyla faaliyet gösteren firmamız, siz değerli müşterilerine en güzel hizmeti sunmak için sizin istekleriniz doğrultusunda projeler üretir.

Firmamızda her türlü proje TSE ve/veya uluslararası DIN normlarına uygun olarak uygulanmaktadır. Gerek proje esnasında gerekse de proje uygulandıktan sonra müşteri ilişkilerimiz her zaman tutarlı olmuştur.

Para kazanmaktan çok hizmet etmeyi ilke edinen ONUR YAPI ve OTOMASYON bu anlamda pek çok başarıya imza atmıştır. En büyük başarımız ise saygın bir müşteri kitlesi edinmiş olmamızdır. Bize göre kalite belgemiz bir firmanın imzaladığı sertifika değil müşterilerimizin memnuniyetidir.

Referanslarımız da bu alanda ne kadar başarılı olduğumuzu göstermektedir.
Tüm müşterilerimize bizi seçtiklerinden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla Onur Yapı ve Otomasyon Sistemleri

VİZYONUMUZ

Yapı ve Otomasyon sektöründe, üstün teknoloji ve ve farklı üretimleriyle kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve sektöründe öncü bir şirketi olmak.

Otomasyon konusunda müşteri memnuniyeti ve üstün hizmet anlayışı ilkesinden vazgeçmeden konusunda tanınmış ve güvenilir bir firma olmaktır.

MİSYONUMUZ

Ülkesi için katma değer sağlayan, yenilikçi, kaliteyi mümkün olan en üst düzeye çıkartmak, satış sonrasında da müşterinin yanında olarak hizmetlerini sürekli kılmak.

Dürüstlük, kalite, müşteri memnuniyeti gibi değerlerle, teknolojiyi doğru ve güncel bir şekilde kullanıp ürünlerimizin kalitesine yansıtarak daima genç ve dinamik bir firma olmak.